Last Viewed
Bewaard
MINI Waasland Store by De Schepper
Prins Boudewijnlaan 47
Sint Niklaas 9100
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Nieuwe MINI's
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Tweedehands
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Service
Ma 08:30 - 18:30
Di 08:30 - 18:30
Woe 08:30 - 18:30
Do 08:30 - 18:30
Vr 08:30 - 18:00
Za 09:00 - 17:00
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma 07:45 - 18:30
Di 07:45 - 18:30
Woe 07:45 - 18:30
Do 07:45 - 18:30
Vr 07:45 - 18:00
Za 09:00 - 12:00
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma - Vr -
Za -
Zo -
Feestdag -
Ma - Vr -
Za -
Zo -
Feestdag -

ESI Path--> /apps/settings/wcm/designs/minidigital-white.clientlibinclude.categories__business%3F%3Fdealerlocator%3F%3Fpublish.mode__css.async__.onload__.js

mini.

Contact & team :

verkoop.

Maandag - Donderdag : 8u30 - 12u00 // 13u00 - 18u30

Vrijdag : 8u30 - 12u00 // 13u00 - 18u00

Zaterdag : 9u - 17u 

Zondag en feestdagen : Gesloten

naverkoop.

Maandag - Donderdag : 7u45 - 18u30

Vrijdag : 7u45 - 18u

Zaterdag : 9u - 12u

Zondag en feestdagen : Gesloten  

UITZONDELIJK GESLOTEN.

Op maandag 17/08 zijn wij gesloten wegens vervangingsfeestdag van Onze Lieve Hemelvaart !

 

Jeffrey

mini ambassadeur

Jeffrey Heyrman
Tel: 03 760 05 60
Fax: 03 766 02 57
E-mail: jeffrey.heyrman@wls.net.MINI.be 

David Finaut

Fleet Advisor

David Finaut
Tel: 03 766 00 06
E-mail: david.finaut@deschepper.net.bmw.be

Jonas

receptie - mini service contactpersoon

Jonas De Coninck
Tel: 03 766 00 06
Fax: 03 766 02 57
E-mail: jonas.de-coninck@wls.net.MINI.be  

Steven

carrosserie

Steven Aerts
Tel: 03 760 40 90
Fax: 03 766 02 57
E-mail: steven.aerts@wls.net.MINI.be

Chloe.Van-Brussel@deschepper.net.bmw.be

Marketing & Communicatie

Chloë Van Brussel
Tel: 03 760 05 60
Fax: 03 766 02 57
E-mail: Chloe.Van-Brussel@deschepper.net.bmw.be 

hughes.de-schepper@deschepper.net.bmw.be

Operationeel Directeur

Hughes De Schepper
Tel: 03 760 40 91
Fax: 03 766 02 57
E-mail: hughes.de-schepper@deschepper.net.bmw.be 

Geoffry Bauwens

FINANCIAL MANAGER

Geoffry Bauwens

Tel: 03 760 05 62

E-mail:geoffry.bauwens@deschepper.net.bmw.be